EN DE NL PL
więcej informacji tu ...

dobre położenie i świetna dostępność wszelkich usług, zakwaterowanie w dwu luksusowych apartamentach
więcej informacji tu ...

kompleks apartamentów w samej przyrodzie, zakwaterowanie w komfortowych apartamentach górskich

OFERTA SPECJALNA - LAST MINUTE
11.01. - 25.01.2014

Zarezerwuj nocleg od 11.01.-25.01.2014 w cenie 2.000, - CZK / dzień / całe mieszkanie

Dostać zniżki na bilety do 30% dla (6 dni) Skipass. (ALL w sezonie zimowym).


 Oferujemy Państwu zakwaterowanie w komfortowych stylowo urządzonych apartamentach górskich w samym sercu Karkonoszy. Mogą sobie państwo wybrać z dwu możliwości – nasze apartamenty znajdują się w dwu z punktu widzenia turystyki najatrakcyjniejszych ośrodkach, doskonałych do spędzenia aktywnych wczasów, i to w wyszukiwanym ośrodku wypoczynkowym w Horních Mísečkách, lub wprost w centrum malowniczego miasteczka górskiego w Špindlerov Mlýn – Apartamenty Dalibor..
 Skorzystaj z naszego zaproszenia i pozwól rozpieszczać się przez niepowtarzalną atmosferę miejsca, naładuj się energią, której obecność poczujesz wręcz na każdym kroku. Zakwaterowanie w naszych apartamentach zaspokoi nawet tego najbardziej wymagającego klienta, który pragnie odpocząć w spokojnym i zdrowym środowisku. Ekscytujące piękno oraz surowość karkonoskiej przyrody powinna dla Ciebie być gwarancją miło spędzonych wolnych chwil.
  Obojętne, czy zdecydujesz się na okres zimowy czy też leni, zawsze u nas trafisz na ciekawe szlaki turystyczne, romantykę i gościnność. Właśnie w naszych apartamentach możesz przeżyć niepowtarzalne wczasy rodzinne twoich marzeń w którąkolwiek porę roku.
Cieszymy się na Twoje odwiedziny.