EN DE NL PL

Zakwaterowanie

 Dla naszych gości jest przygotowane zakwaterowanie w dwu bardzo przestrzennych, stylowo urządzonych apartamentach górskich z możliwością posiedzenia (latem) na tarasie.

Wyposażenie apartamentów TV/SAT, wieża HiFi (CD, MC, radio), odtwarzacz DVD, wieszak do suszenia, suszarka do włosów, żelazko
Kompletnie urządzona kuchnia oraz jadalnia – płyta ceramiczna, piekarnik parowy, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, automat do kawy, toster, garnki, sztućce, środki do mycia, ścierki kuchenne, itp.
W apartamentach są do dyspozycji również wszystkie środki do czyszczenia i higieniczne (ręczniki, mydło w dozach, papier toaletowy itp.).
Do każdego apartamentu należy przechowalnia do nart lub rowerów i miejsce do stania w garażu, który jest na parterze budynku.

Apartament 106

Idealny do zakwaterowanie 4-6 osób (powierzchnia około 45 m2).
Opis wnętrza:
Przedpokój z zabudowaną szafą, łazienka wyposażona w umywalkę, wannę, samodzielna toaleta, sypialnia, pokój gościnny połączony z kuchnią i jadalnią, taras.
Rozmieszczenie łóżek:
Sypialnia dla 3 osób (łoże małżeńskie + jedno samodzielne łóżko). Pokój gościnny wyposażony w następne dwa łóżka do rozkładania z możliwością jednego łóżka dostawionego dla szóstej osoby.
Parking:
darmowy parking w garażu dla jednego samochodu.

Apartament 101

Idealny do zakwaterowania 7-10 osób (powierzchnia 78 m2).
Opis wnętrza:
Przestrzenny przedpokój z zabudowaną szafą i ścianką przedpokojową, łazienka z umywalką, samodzielna toaleta, dwie sypialnie, przestrzenny pokój gościnny połączony z jadalnią i kuchnią. Taras.
Rozmieszczenie łóżek:
jedna sypialnia wyposażona w 3 łóżka, druga sypialnia wyposażona w 3-4 łóżka. W pokoju gościnnym rozkładane łoże małżeńskie i rozkładana kanapa dla następnym dwu osób.
Parking:
darmowy parking w garażu dla dwu samochodów.