EN DE NL PL

Oferty latem

Czy zdecydujesz się spędzić wczasy letnie wycieczkami po grzbietach górskich czy też wycieczkami rowerowymi, Karkonosze będą dla Ciebie idealną bazą. Špindlerův Mlýn oferuje świetne warunki do turystyki rowerowej i do turystyki pieszej. Cały teren jest wręcz przetkany gęstą siecią oznakowanych szlaków turystycznych, (cała sieć jest starannie zaprojektowana), które umożliwią zwiedzającemu zapoznać się z tym niepowtarzalnym otoczeniem udzielającym przepiękne widoki.

 •  Jazda konna - Kněžice (między Vrchlabím i Beneckem)
 •  Loty widokowe ( Vrchlabí)
 •  Tor bobslejowy Medvědín oraz najdłuższy MONKEY park – do wspinaczki
 •  Tenis ( 5 kortów na Sv. Petru z możliwością organizowania turniejów.)
 •  Paragliding (start na Medvědině i Sv. Petru)
 •  Sauna, finess, masaże
 •  AQUA park
 •  Wędkarstwo

Turystyka rowerova

Szlaki i ścieżki rowerowe znajdujące się w Karkonoszach należą do najbardziej wyszukiwanych. Zbocza gór wabią miłośników MTB, ale znajdują się tu i trasy dla mniej wytrzymałych rowerzystów. Dla rowerzystów górskich zostało wyznaczonych w Karkonoszach 27 szlaków rowerowych. Również Špindlerův Mlýn oferuje w bliskiej okolicy jakościowe i ciekawe trasy i szlaki rowerowe przeznaczone jak dla rowerów górskich tak dla trekingowych.

Dla grup oferujemy organizowane wycieczki rowerowe z przewodnikiem. Urządzają się tu również wyścigi rowerzystów górskich. W areału Svatý Petr jest czynna nowa trasa zjazdowa i ditorowa dla rowerów górskich - bike park.

Ośrodek narciarski Špindlerův Mlýn kieruje w miesiącach letnich w areałach Svatý Petr oraz Medvědín czynność dwu nowoczesnych wyciągów, które mogą transportować rowery górskie. Od wyciągów prowadzi wiele uroczych szlaków i rozprzestrzeniają się przepiękne widoki na grzbiety górskie Karkonoszy włącznie z panoramą najwyższego szczytu Republiki Czeskiej - Śnieżki (1602m n.p.m.).

Wycieczki:
  - przechadzka po dolinie Białej Łaby
  - wycieczka na najwyższy szczyt Śnieżki czy do źródła Łaby
  - zwiedzanie Karkonoskiego Muzem w Vrchlabí
  - Zlaté návrší, Bouda Špindlerovka, Luční Bouda itd.

Kapanie

Około 300 m od apartamentów obok krzesełkowego wyciągu czteroosobowego Medvědín znajduje się nowoczesny aquapark ze zjeżdżalniami i ślizgawkami, następne baseny znajdują się w Wojskowym Uzdrowisku Bedřichov. Latem można też popływać w zaporze wodnej Labská přehrada.