EN DE NL PL

Zakwaterowanie

 Oferujemy Państwu zakwaterowanie w luksusowych stylowo urządzonych czteroosobowych apartamentach z balkonem o powierzchni około 33 m2.

Opis apartamentu:
Przedpokój, łazienka wyposażona w prysznic i toaletę, mała sypialnia, w której znajduje się łoże małżeńskie, pokój gościnny z wersalką, którą można rozłożyć na następne dwa łóżka, w pełni wyposażona jadalnia i kuchnia (kuchnia z płytą ceramiczną, lodówka, kuchenka mikrofalowa, automat do kawy, czajnik elektryczny, garnki, sztućce, środki do mycia, ścierki, itp.). Balkon zaszklony z krzesełkami. Przechowalnia do nart i rowerów.
Wyposażenie:
Kuchnia z płytą ceramiczną, lodówka, kuchenka mikrofalowa, automat do kawy, czajnik elektryczny, garnki, sztućce, środki do mycia, ścierki, itp.). Częścią składową wyposażenia wewnętrznego jest między innymi kolorowy telewizor, wieża HiFi (radio, MC, CD) odtwarzacz DVD.
Minibar:
Asortyment napojów alkoholowy i bezalkoholowych i słodycze.

 Apartamenty są przygotowane włącznie z pościelą, ręcznikami łazienkowymi i plażowymi, mydłem oraz ze ścierkami w kuchni.

 Parking darmowy na zewnątrz lub za opłatą w garażu podziemnym.

 Cena za zakwaterowanie obejmuje zużycie wody i energii elektrycznej, sprzątanie końcowe, zmianę pościeli, ścierek, ręczników, dopełnienie środków toaletowych (mydło w dozie, papier toaletowy, środki czyszczące do kuchni). Pobyt zwierzęcia domowego jest możliwy za opłatą.